obchodní a reklamační podmínky


Tyto podmínky vymezují práva a povinnosti provozovatele (prodávajícího) internetového obchodu www.zarizeni-bytu.cz, tím je Jana Černá, sídlo Bernartice 204, PSČ 398 43, IČO 69108064, tel. 728754312, e-mail:  info@zarizeni-bytu.cz a zákazníka (kupujícího, spotřebitele).
Provozovatel není plátcem DPH.

Objednání a nákup zboží, uzavření kupní smlouvy
Objednání probíhá pomocí odeslání objednávkového formuláře v sekci Pokladna. Po odeslání objednávky se zákazníkovi zobrazí informace o jejím zařazení do objednávkového systému. Současně je kopie této informace odeslána na e-mailovou adresu uvedenou zákazníkem při vyplňování objednávkového formuláře či registraci. Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky zákazníkem a přijetím objednávky prodávajícím. Uzavřením kupní smlouvy zákazník potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními a reklamačními podmínkami, a že s nimi souhlasí. Prodávající má právo zrušit objednávku nebo její část, na základě dohody se zákazníkem v případě, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží.

Způsob a ceny dopravy
Zboží je odesíláno na dobírku. Cena poštovného a balného je započítána do konečné ceny objednávky.

Zboží expedujeme v těchto lhůtách:
Svítidla - do 7 pracovních dnů
Nábytek - do 14 pracovních dnů
O odlišném termínu dodání budete informováni

Ceny dopravy:

do 4,9 kg = 165,-
5 - 9,9 kg = 180,-
10 - 19,9 kg = 270,-
20 - 29,9 kg = 359,-
30 - 39,9 kg = 410,-
40 - 49,9 kg = 510,-
nad 50 kg = cena stanovena individuálně předem


 

Pokud zásilka jeví viditelné známky poškození (např. roztržený obal apod.), zásilku nepřebírejte. Součástí každého balíku je daňový doklad.

 


Reklamace a záruky

Záruky na zboží prodávané prostřednictvím našeho obchodu se řídí platnou legislativou. Uznání reklamace je podmíněno průkazností nákupu reklamovaného zboží v našem obchodě, tedy daňovým dokladem.

Možnost vrácení zboží bez udání důvodu
Každý zákazník má právo na vrácení zakoupeného zboží bez udání důvodu do 14 dní od data převzetí zboží.  V takovém případě zákazník kontaktuje prodávajícího písemně (na výše uvedené adrese provozovatele nebo na e-mailové adrese 
info@zarizeni-bytu.cz) a uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz. Zboží je nutné odeslat na adresu provozovatele tj. Luděk Černý, Bernartice 204, PSČ 398 43 a to nejpozději 14 den od data převzetí zboží. Zboží nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené a musí být v původním nepoškozeném obalu. Poté bude zákazníkovi vrácena částka odpovídající kupní ceně zaplacené za zboží na jím uvedený bankovní účet.

 


Ochrana osobních údajů

S informacemi o zákaznících je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č.101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Zákazník uzavřením smlouvy souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi prodávajícího a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Osobní údaje je možno na základě písemné žádosti zákazníka odstranit z databáze. Osobní údaje zákazníků provozovatel nepředává žádné další osobě, s výjimkou externích dopravců, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro doručení zboží.

 


Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1. dubna 2010

zpět
WebDesign grafické studio PEOPLEART
tvorba www stránek a webdesign
reklamní grafika
chromové a nerezové autodoplňky pro tuning, tuningové autodíly chrom a nerez

PARTNERSKÉ WEBY    I    ZPĚTNÉ ODKAZY    I    PARTNERSKÉ ČLÁNKY    I    01 I 02 I 03 I 04 I 05 I 06 I 07