obchodní a reklamační podmínky


Tyto podmínky vymezují práva a povinnosti provozovatele (prodávajícího) internetového obchodu www.zarizeni-bytu.cz, tím je Jana Černá, sídlo Bernartice 204, PSČ 398 43, IČO 69108064, tel. 728754312, e-mail:  info@zarizeni-bytu.cz a zákazníka (kupujícího, spotřebitele).
Provozovatel není plátcem DPH.

Objednání a nákup zboží, uzavření kupní smlouvy
Objednání probíhá pomocí odeslání objednávkového formuláře v sekci Pokladna. Po odeslání objednávky se zákazníkovi zobrazí informace o jejím zařazení do objednávkového systému. Současně je kopie této informace odeslána na e-mailovou adresu uvedenou zákazníkem při vyplňování objednávkového formuláře či registraci. Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky zákazníkem a přijetím objednávky prodávajícím. Uzavřením kupní smlouvy zákazník potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními a reklamačními podmínkami, a že s nimi souhlasí. Prodávající má právo zrušit objednávku nebo její část, na základě dohody se zákazníkem v případě, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží.

Způsob a ceny dopravy
Zboží je odesíláno na dobírku. Cena poštovného a balného je započítána do konečné ceny objednávky.

Zboží expedujeme v těchto lhůtách:
Svítidla - do 7 pracovních dnů
Nábytek - do 14 pracovních dnů
O odlišném termínu dodání budete informováni

Ceny dopravy:
do 4,9 kg = 145,-
5 - 9,9 kg = 176,-
10 - 19,9 kg = 259,-
20 - 29,9 kg = 339,-
30 - 39,9 kg = 380,-
40 - 49,9 kg = 479,-
50 - 59,9 kg = 599,- (přeprava zboží na paletě)
60 - 99,9 kg = 748,-
100 - 199,9 kg = 1099,-
nad 200 kg = cena stanovena individuálně


Pokud zásilka jeví viditelné známky poškození (např. roztržený obal apod.), zásilku nepřebírejte. Součástí každého balíku je daňový doklad.


Reklamace a záruky

Záruky na zboží prodávané prostřednictvím našeho obchodu se řídí platnou legislativou. Uznání reklamace je podmíněno průkazností nákupu reklamovaného zboží v našem obchodě, tedy daňovým dokladem.

Možnost vrácení zboží bez udání důvodu
Každý zákazník má právo na vrácení zakoupeného zboží bez udání důvodu do 14 dní od data převzetí zboží.  V takovém případě zákazník kontaktuje prodávajícího písemně (na výše uvedené adrese provozovatele nebo na e-mailové adrese  info@zarizeni-bytu.cz) a uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz. Zboží je nutné odeslat na adresu provozovatele tj. Luděk Černý, Bernartice 204, PSČ 398 43 a to nejpozději 14 den od data převzetí zboží. Zboží nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené a musí být v původním nepoškozeném obalu. Poté bude zákazníkovi vrácena částka odpovídající kupní ceně zaplacené za zboží na jím uvedený bankovní účet.


Ochrana osobních údajů

S informacemi o zákaznících je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č.101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Zákazník uzavřením smlouvy souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi prodávajícího a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Osobní údaje je možno na základě písemné žádosti zákazníka odstranit z databáze. Osobní údaje zákazníků provozovatel nepředává žádné další osobě, s výjimkou externích dopravců, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro doručení zboží.


Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1. dubna 2010

zpět
WebDesign grafické studio PEOPLEART
tvorba internetových obchodů
tvorba www stránek
pronájem e-shopů
SVATEBNÍ VIDEO PRAHA - SVATEBNÍ KAMERAMAN MODERNÍ BYT : MODERNÍ BYTOVÉ DOPLŇKY : SLEVY NA POLYURETANOVÉ MATRACE : VYBAVENÍ A DEKORACE DO DĚTSKÝCH POKOJŮ : MODERNÍ DESIGNOVÁ OSVĚTLENÍ : NÁSTĚNNÁ SVĚTLA : MODERNÍ ŽIDLE : MODERNÍ OTOČNÁ KŘESLA

Aktuální nabídka představuje polyuretanové matrace za akční ceny.

DŘEVĚNÉ HRAČKY : BAROVÉ STOLY : JÍDENÍ STOLY : ROZKLÁDACÍ STOLY : KONFERENČNÍ STOLKY : LAMINÁTOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY S DEKOREM DŘEVA : SLEVY NA MODERNÍ ZÁVĚSNÉ LUSTRY : VESTAVĚNÉ BODOVKY : AKCE A SLEVY NA BODOVÁ SVĚTLA : AKCE A SLEVY NA PRUŽINOVÉ MATRACE : AKCE A SLEVY NA LATEXOVÉ MATRACE : AKCE A SLEVY NA DEKORAČNÍ LAMPY

Aktuální slevy a akce na polyuretanové matrace, sedací vaky - sedací pytle, slevy na latexové matrace. Polyuretanové matrace jsou ideální pro zdravé spaní. Akce a slevy jsou připraveny i pro závěsné osvětlení - moderní závěsné lampy a lustry, vestavěná svítidla /vestavěné bodovky - bodová světla/ nebo pro dekorační světla a nástěnné stropní osvětlení.

Využijte akce a slevy na čalouněné postele, moderní dekorace a moderní nábytek nebo čalouněné sedací soupravy vhodně doplní moderní interiér bytu.

Novinkou jsou moderní židle a moderní otočná čalouněná křesla vhodná i pro restaurace. Profesionální catering od cateringové společnosti.

catering nebo svatební hostiny - moderní karavany, karavany, obytné přívěsy a obytné přívěsy nebo karavany bazar.

Zahradní technika, zahradní sekačky, zahradní nářadí AL-KO usnadní péči o zahradu, a nebo penzion Berounka - levné ubytování na Berounce najde byt pro vaše bydlení. Dětské dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje a karnevalové kostýmy s pohádkovými tématy. : Brazilský keratin : luxusní hodinky DIESEL, CITIZEN, CASIO, DKNY : webdesign a tvorba www stránek pro moderní www stránky : Originální dárky - přírodní kosmetika pro radost z přírody. : razítka rychle pro vaši kancelář : čtyřkolky, motorky, skútry, motocykly - racingové doplňky a náhradní díly pro čtyřkolky dámské kožené kabelky a peněženky Valentino, Arcadia potěší každou ženu. : fantasy kostýmy a masky, historické zbraně, sběratelské figurky

Karavany - obytné přívěsy - karavany bazar

chromové a nerezové autodoplňky pro tuning, tuningové autodíly chrom a nerez : zahradní krby, krby s udírnou a grily Forward : dveře Okna U Světa Brazilský keratin a Kadeřnické potřeby : Dřevěné sochy a sošky : Nová obytná auta - obytné vozy
: moderní filmové studio Praha natočí svatební video : pohádkové dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje do bytu

PARTNERSKÉ WEBY    I    ZPĚTNÉ ODKAZY    I    PARTNERSKÉ ČLÁNKY    I    01 I 02 I 03 I 04 I 05 I 06 I 07