tipy pro domácí pracovnu


Místnost, která bude vaší pracovnou, by měla být trochu vzdálena od běžného dění v domě, nebo by měla být v nehlučné části, aby vás rozhovory členů rodiny nerozptylovaly. Všichni členové rodiny by měli respektovat, že místnost je vaší pracovnou, ne místností, kde se skvěle suší prádlo.

Při zařizování dbejte na to, že v pracovně budete trávit hodně času. To, co by vám nevadilo v místnosti, kde občas trávíte pár hodin, vám v zde vadit bude. Co se týče barev na zeď, volte raději neutrální barvy, které můžete doplnit kontrastními doplňky. Pestré barvy vypadají sice moderně, ale pokud k výrazným stěnám přidáte barevné šanony, další barevné doplňky a nábytek, zjistíte, že váš pohled častěji ulpí na nábytku než na pracovní ploše notebooku.

Dlažba nebo plovoucí podlaha vypadá v pracovně luxusně a také se lépe udržuje v čistotě. Chcete-li mít pocit útulna, můžete si nechat položit koberec okolo stolu.

V pracovně byste měli na práci dobře vidět, proto jsou důležitá jak velká okna, tak dobré osvětlení. Světlo v centrálním osvětlení místnosti by mělo být měkké a jasné. Ne  však ostré, protože unavuje oči a hrozí bolesti hlavy. Nastavitelná stolní lampička s delším stínidlem by také měla vydávat teplejší světlo.

I když vám přijde, že na počítač a šálek kávy vám stačí malý stůl, při jeho výběru berte v úvahu i to, že můžete v budoucnu potřebovat nahlížet i do knih a materiálů. Je sice pravda, že čím více prostoru, tím větší odkladová plocha, ale větší pracovní prostor umožní lepší soustředění a přehlednější uspořádání pracovních pomůcek.

Na pracovní židli by se nemělo šetřit. Nikde jinde totiž nesedíte tolik hodin bez přestávky a častokrát i v jedné pozici. Židle by měla být nastavitelná, pohodlná, středně měkká a v nejlepším případě s kolečky. Jednodušeji se vám na ní bude pohybovat a snáz si najdete polohu, při které vás nebudou bolet záda.

Při zařizování domácí pracovny opravdu platí, že méně je více. Pestrý nábytek nebo přeplněná místnost vyvolává dojem nepořádku a pocit nesoustředěnosti. Pokud budete mít v pracovně pouze věci nutné k práci, váš mozek se snadněji přeprogramuje z domácího na pracovní prostředí.Zdroj: living.cz
WebDesign grafické studio PEOPLEART
tvorba internetových obchodů
tvorba www stránek
pronájem e-shopů
SVATEBNÍ VIDEO PRAHA - SVATEBNÍ KAMERAMAN MODERNÍ BYT : MODERNÍ BYTOVÉ DOPLŇKY : SLEVY NA POLYURETANOVÉ MATRACE : VYBAVENÍ A DEKORACE DO DĚTSKÝCH POKOJŮ : MODERNÍ DESIGNOVÁ OSVĚTLENÍ : NÁSTĚNNÁ SVĚTLA : MODERNÍ ŽIDLE : MODERNÍ OTOČNÁ KŘESLA

Aktuální nabídka představuje polyuretanové matrace za akční ceny.

DŘEVĚNÉ HRAČKY : BAROVÉ STOLY : JÍDENÍ STOLY : ROZKLÁDACÍ STOLY : KONFERENČNÍ STOLKY : LAMINÁTOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY S DEKOREM DŘEVA : SLEVY NA MODERNÍ ZÁVĚSNÉ LUSTRY : VESTAVĚNÉ BODOVKY : AKCE A SLEVY NA BODOVÁ SVĚTLA : AKCE A SLEVY NA PRUŽINOVÉ MATRACE : AKCE A SLEVY NA LATEXOVÉ MATRACE : AKCE A SLEVY NA DEKORAČNÍ LAMPY

Aktuální slevy a akce na polyuretanové matrace, sedací vaky - sedací pytle, slevy na latexové matrace. Polyuretanové matrace jsou ideální pro zdravé spaní. Akce a slevy jsou připraveny i pro závěsné osvětlení - moderní závěsné lampy a lustry, vestavěná svítidla /vestavěné bodovky - bodová světla/ nebo pro dekorační světla a nástěnné stropní osvětlení.

Využijte akce a slevy na čalouněné postele, moderní dekorace a moderní nábytek nebo čalouněné sedací soupravy vhodně doplní moderní interiér bytu.

Novinkou jsou moderní židle a moderní otočná čalouněná křesla vhodná i pro restaurace. Profesionální catering od cateringové společnosti.

catering nebo svatební hostiny - moderní karavany, karavany, obytné přívěsy a obytné přívěsy nebo karavany bazar.

Zahradní technika, zahradní sekačky, zahradní nářadí AL-KO usnadní péči o zahradu, a nebo penzion Berounka - levné ubytování na Berounce najde byt pro vaše bydlení. Dětské dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje a karnevalové kostýmy s pohádkovými tématy. : Brazilský keratin : luxusní hodinky DIESEL, CITIZEN, CASIO, DKNY : webdesign a tvorba www stránek pro moderní www stránky : Originální dárky - přírodní kosmetika pro radost z přírody. : razítka rychle pro vaši kancelář : čtyřkolky, motorky, skútry, motocykly - racingové doplňky a náhradní díly pro čtyřkolky dámské kožené kabelky a peněženky Valentino, Arcadia potěší každou ženu. : fantasy kostýmy a masky, historické zbraně, sběratelské figurky

Karavany - obytné přívěsy - karavany bazar

chromové a nerezové autodoplňky pro tuning, tuningové autodíly chrom a nerez : zahradní krby, krby s udírnou a grily Forward : dveře Okna U Světa Brazilský keratin a Kadeřnické potřeby : Dřevěné sochy a sošky : Nová obytná auta - obytné vozy
: moderní filmové studio Praha natočí svatební video : pohádkové dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje do bytu

PARTNERSKÉ WEBY    I    ZPĚTNÉ ODKAZY    I    PARTNERSKÉ ČLÁNKY    I    01 I 02 I 03 I 04 I 05 I 06 I 07