užitečné tipy - matrace

Matrace s pružinovým jádrem velmi dobře dýchají, lze je uložit i na neprodyšnou pevnou desku nebo do vlhčího prostředí. Matrace s jádrem Bonnell jsou tvrdší, s taštičkovým jádrem měkčí.

Polyuretanové matrace je třeba lépe odvětrávat než matrace pružinové. Vhodným podkladem je tedy laťkový nebo lamelový rošt. Tyto matrace (zejména ze studené pěny) velmi dobře kopírují křivky těla.

Pro latexové matrace platí také nutnost odvětrání ze spodní strany. Ukládají se zejména na lamelové rošty. V případě, že matrace jsou vyšší a tvrdší, lze je uložit na pevný laťkový rošt, který nemá mezery větší než 5 cm. Tyto matrace mají nejvyšší životnost (jádro cca 20 let), skvěle se přizpůsobují zatížení a křivkám, jsou vhodné na lamelové rošty s motorovým polohováním.

Matrace s kokosovou vrstvou se skládají ještě z polyuretanové studené pěny nebo latexu. Oproti polyuretanovým nebo latexovým matracím bez kokosové vrstvy mají tužší střed a jsou celkově tvrdší. (Při malém stlačení je matrace na povrchu měkká, při větším stlačení spolupůsobí tvrdší střed a matrace klade výrazně vyšší odpor proti stlačení). Matrace je nutno také dobře odvětrávat. Vhodným podkladem je lamelový nebo laťkový rošt.
WebDesign grafické studio PEOPLEART
tvorba internetových obchodů
tvorba www stránek
pronájem e-shopů
SVATEBNÍ VIDEO PRAHA - SVATEBNÍ KAMERAMAN MODERNÍ BYT : MODERNÍ BYTOVÉ DOPLŇKY : SLEVY NA POLYURETANOVÉ MATRACE : VYBAVENÍ A DEKORACE DO DĚTSKÝCH POKOJŮ : MODERNÍ DESIGNOVÁ OSVĚTLENÍ : NÁSTĚNNÁ SVĚTLA : MODERNÍ ŽIDLE : MODERNÍ OTOČNÁ KŘESLA

Aktuální nabídka představuje polyuretanové matrace za akční ceny.

DŘEVĚNÉ HRAČKY : BAROVÉ STOLY : JÍDENÍ STOLY : ROZKLÁDACÍ STOLY : KONFERENČNÍ STOLKY : LAMINÁTOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY S DEKOREM DŘEVA : SLEVY NA MODERNÍ ZÁVĚSNÉ LUSTRY : VESTAVĚNÉ BODOVKY : AKCE A SLEVY NA BODOVÁ SVĚTLA : AKCE A SLEVY NA PRUŽINOVÉ MATRACE : AKCE A SLEVY NA LATEXOVÉ MATRACE : AKCE A SLEVY NA DEKORAČNÍ LAMPY

Aktuální slevy a akce na polyuretanové matrace, sedací vaky - sedací pytle, slevy na latexové matrace. Polyuretanové matrace jsou ideální pro zdravé spaní. Akce a slevy jsou připraveny i pro závěsné osvětlení - moderní závěsné lampy a lustry, vestavěná svítidla /vestavěné bodovky - bodová světla/ nebo pro dekorační světla a nástěnné stropní osvětlení.

Využijte akce a slevy na čalouněné postele, moderní dekorace a moderní nábytek nebo čalouněné sedací soupravy vhodně doplní moderní interiér bytu.

Novinkou jsou moderní židle a moderní otočná čalouněná křesla vhodná i pro restaurace. Profesionální catering od cateringové společnosti.

catering nebo svatební hostiny - moderní karavany, karavany, obytné přívěsy a obytné přívěsy nebo karavany bazar.

Zahradní technika, zahradní sekačky, zahradní nářadí AL-KO usnadní péči o zahradu, a nebo penzion Berounka - levné ubytování na Berounce najde byt pro vaše bydlení. Dětské dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje a karnevalové kostýmy s pohádkovými tématy. : Brazilský keratin : luxusní hodinky DIESEL, CITIZEN, CASIO, DKNY : webdesign a tvorba www stránek pro moderní www stránky : Originální dárky - přírodní kosmetika pro radost z přírody. : razítka rychle pro vaši kancelář : čtyřkolky, motorky, skútry, motocykly - racingové doplňky a náhradní díly pro čtyřkolky dámské kožené kabelky a peněženky Valentino, Arcadia potěší každou ženu. : fantasy kostýmy a masky, historické zbraně, sběratelské figurky

Karavany - obytné přívěsy - karavany bazar

chromové a nerezové autodoplňky pro tuning, tuningové autodíly chrom a nerez : zahradní krby, krby s udírnou a grily Forward : dveře Okna U Světa Brazilský keratin a Kadeřnické potřeby : Dřevěné sochy a sošky : Nová obytná auta - obytné vozy
: moderní filmové studio Praha natočí svatební video : pohádkové dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje do bytu

PARTNERSKÉ WEBY    I    ZPĚTNÉ ODKAZY    I    PARTNERSKÉ ČLÁNKY    I    01 I 02 I 03 I 04 I 05 I 06 I 07