staré byty a nový nábytek

Zkuste vytěžit co nejvíc z prostorových dispozic bytu. Výklenky ve zdi, které vám připadají nelogické a k ničemu, vůbec nemusíte zazdívat. Naopak do nich postavte vysokou vázu se sušenými nebo živými květinami nebo nápadný kus nábytku a jiné dimenze bytu využijte.

Těžte z toho, že máte doma něco originálního, co byste v novostavbě nebo panelovém domě nenašli. Výklenky a neobvyklé tvary pokojů využijte k pořízení neobvyklého asymetrického nábytku. Nechte si jej vyrobit na míru a mějte tak doma něco, co ostatní nemají!

Velké staré byty - velké kusy nábytku
Prostorné pokoje jako by volaly po volnosti, zbytečně je proto neplňte nábytkem jen z toho důvodu, že prostor máte k dispozici. Naopak mnohem efektivněji se zachováte, když byt vybavíte jen tím nejdůležitějším a necháte tak prostor volně dýchat. Vynikne tak jeho monumentálnost.

Zároveň se zaměřte spíše na větší kusy nábytku moderního nábytku, jemný menší nábytek by ve velkém bytě nepůsobil dobře. Pověste do prostoru mohutný lustr. Stropy jsou vysoké a malinké bodovky uprostřed se jednoduše
 ztratí. Pokud v bytě lustr zůstal po dávných majitelích, máte vyhráno. Nechte jej zrenovovat nebo jej rovnou rozsviťte. Mohutný pokoj si zaslouží mohutné světlo.

Staré byty a starý i nový nábytek
Nebojte se a kombinujte starší kusy nábytku s novými. Ze starých bytů přímo dýchá atmosféra dávných časů, proto ji znásobte starými kusy vybavení. Nemusíte zrovna vykoupit vetešnictví, ale dobře zvolený jeden kus nábytku ze starožitnictví, vhodně zkombinovaný s moderními prvky, vypadá výborně a navíc nepůsobí nepatřičně.

Pozor na starý nábytek a vzory
Dávejte pozor na vzory. Pokud narazíte na starožitný kousek, který se vám zalíbí, vždycky přemýšlejte nad tím, jak se bude hodit ke zbytku vybavení. Strakaté tapety a pruhovaná pohovka nebudou nikdy působit dobře.

V případě starožitností proto o to více zvažujte, jestli máte kousek nábytku kam umístit, a jak se tam bude
 vyjímat. Nebojte se přizvat si odborníka, který vám poradí a nenechá vás zkombinovat takřka nespojitelné.

Stejně to platí o tapetách. Ve větších bytech s velkou plochou stěn nepůsobí strakaté a příliš barevné či vzorované tapety dobře. Raději vsaďte na barevnější nábytek a stěny nechte jednoduše bílé nebo jen jemně nabarvené a doplňte je efektním LED osvětlením.

Nový byt a starý nábytek? To je výzva!

Stejně tak můžete vkusně sladit novější stavbu se starožitným nábytkem a doplňky. Stačí jen vědět, jak na to. V prodejnách jistě najdete i novější kousky, které se snaží vypadat jako starožitné, proto pokud nemáte peněz nazbyt, pořiďte levnější zboží. Pozor ale na vkus, levné neznamená laciné.

Zdroj: living.cz

WebDesign grafické studio PEOPLEART
tvorba internetových obchodů
tvorba www stránek
pronájem e-shopů
SVATEBNÍ VIDEO PRAHA - SVATEBNÍ KAMERAMAN MODERNÍ BYT : MODERNÍ BYTOVÉ DOPLŇKY : SLEVY NA POLYURETANOVÉ MATRACE : VYBAVENÍ A DEKORACE DO DĚTSKÝCH POKOJŮ : MODERNÍ DESIGNOVÁ OSVĚTLENÍ : NÁSTĚNNÁ SVĚTLA : MODERNÍ ŽIDLE : MODERNÍ OTOČNÁ KŘESLA

Aktuální nabídka představuje polyuretanové matrace za akční ceny.

DŘEVĚNÉ HRAČKY : BAROVÉ STOLY : JÍDENÍ STOLY : ROZKLÁDACÍ STOLY : KONFERENČNÍ STOLKY : LAMINÁTOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY S DEKOREM DŘEVA : SLEVY NA MODERNÍ ZÁVĚSNÉ LUSTRY : VESTAVĚNÉ BODOVKY : AKCE A SLEVY NA BODOVÁ SVĚTLA : AKCE A SLEVY NA PRUŽINOVÉ MATRACE : AKCE A SLEVY NA LATEXOVÉ MATRACE : AKCE A SLEVY NA DEKORAČNÍ LAMPY

Aktuální slevy a akce na polyuretanové matrace, sedací vaky - sedací pytle, slevy na latexové matrace. Polyuretanové matrace jsou ideální pro zdravé spaní. Akce a slevy jsou připraveny i pro závěsné osvětlení - moderní závěsné lampy a lustry, vestavěná svítidla /vestavěné bodovky - bodová světla/ nebo pro dekorační světla a nástěnné stropní osvětlení.

Využijte akce a slevy na čalouněné postele, moderní dekorace a moderní nábytek nebo čalouněné sedací soupravy vhodně doplní moderní interiér bytu.

Novinkou jsou moderní židle a moderní otočná čalouněná křesla vhodná i pro restaurace. Profesionální catering od cateringové společnosti.

catering nebo svatební hostiny - moderní karavany, karavany, obytné přívěsy a obytné přívěsy nebo karavany bazar.

Zahradní technika, zahradní sekačky, zahradní nářadí AL-KO usnadní péči o zahradu, a nebo penzion Berounka - levné ubytování na Berounce najde byt pro vaše bydlení. Dětské dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje a karnevalové kostýmy s pohádkovými tématy. : Brazilský keratin : luxusní hodinky DIESEL, CITIZEN, CASIO, DKNY : webdesign a tvorba www stránek pro moderní www stránky : Originální dárky - přírodní kosmetika pro radost z přírody. : razítka rychle pro vaši kancelář : čtyřkolky, motorky, skútry, motocykly - racingové doplňky a náhradní díly pro čtyřkolky dámské kožené kabelky a peněženky Valentino, Arcadia potěší každou ženu. : fantasy kostýmy a masky, historické zbraně, sběratelské figurky

Karavany - obytné přívěsy - karavany bazar

chromové a nerezové autodoplňky pro tuning, tuningové autodíly chrom a nerez : zahradní krby, krby s udírnou a grily Forward : dveře Okna U Světa Brazilský keratin a Kadeřnické potřeby : Dřevěné sochy a sošky : Nová obytná auta - obytné vozy
: moderní filmové studio Praha natočí svatební video : pohádkové dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje do bytu

PARTNERSKÉ WEBY    I    ZPĚTNÉ ODKAZY    I    PARTNERSKÉ ČLÁNKY    I    01 I 02 I 03 I 04 I 05 I 06 I 07